Move
-

Podróże i transport

Zobacz:

Dom Violetty Villas

Dom Violetty Villas

Lewin Kłodzki na Dolnym Śląsku. Tu znajduje się dom rodzinny Violetty Villas. Odwiedziliśmy to miejsce. Niełatwo je było znaleźć.

Więcej...

Targi Podróżnicze World Travel Show

Targi Podróżnicze World Travel Show

36 egzotycznych krajów, 15 regionów Europy, biura podróży i producenci artykułów związanych z branżą turystyczną prezentowali swoje oferty na pierwszych Międzynarodowych Targach Turystycznych w podwarszawskim Nadarzynie.

Więcej...

Busko Zdrój - więcej niż uzdrowisko

Busko Zdrój - więcej niż uzdrowisko

Tym, którzy jeszcze nie zdecydowali, dokąd wybiorą się na wakacyjną wędrówkę, polecamy Busko-Zdrój. W mieście i wokół niego powstało wiele atrakcyjnych szlaków tematycznych...

Więcej...

Jaki odpis VAT na auta dla firm ?

Jaki odpis VAT na auta dla firm ?

Sprzedaż samochodów osobowych w Polsce znacznie zmalała nie tylko na skutek kryzysu. Przedsiębiorcy czekają na nowe przepisy w sprawie odpisu VAT na firmowe auta. Mają obowiązywać w 2014 r. 

Więcej...

Targi Podróżnicze World Travel Show

Do Ptak Warszaw Expo zjechali m.in. przedstawiciele z tak odległych krajów jak: Chiny, Meksyk, Indonezja, Filipiny, Peru czy Seszele, które były krajem patronackim targów. Wystawcy krajowi i zagraniczni kusili niebanalnymi ofertami turystycznymi oraz regionalnym jadłem. To były targi dla tych wszystkich, których pasją są podróże, zarówno w eleganckim stylu w renomowanym hotelu ze spa, jak i dla wyczynowych traperów. Tutaj można było się dopiero przekonać jak kosztowne jest turystyczne hobby. Na najnowocześniejsze akcesoria  trzeba wydać majątek. Podróż w luksusie i niezależność umożliwia własny dom na kółkach, w którym niczego nie brakuje czyli camper. Zaprezentowano 300 tego rodzaju pojazdów. Do odpoczynku na wodzie zachęcał Warszawski Salon Jachtowy. Zaprezentowano około 100 najnowocześniejszych jednostek. O smaku prawdziwej przygody opowiadali znani podróżnicy. Aleksander Doba, który przepłynął Atlantyk, chętnie pozował do zdjęć, demonstrował swój najdłuższy w świecie kajak, ważący aż 700 kg, podpisywał także swoją książkę. Można było porozmawiać  z polarnikiem Markiem Kamińskim oraz Martyną Wojciechowską "kobietą w podróży".    

 


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements