Atrakcje Pomorza skupiają się nie tylko wokół Bałtyku. Teren województwa przemierza Wisła, nad której brzegami znajdują się cenne zabytki, które pozostawiła historia i tradycje regionu.Zapraszamy na filmową przygodę. Na naszej trasie: Gniew, Malbork, Tczew oraz Twierdza Wisłoujście. Więcej...  
EMAS -kampania środowiskowa dla Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Więcej...
Sanatoria P.H.T. Lemax-Tour na Mierzei Wiślanej, to doskonałe miejsca na wypoczynek połączony z rehabilitacją. W ciągu całego roku można korzystać z pełnopłatnych turnusów rehabilitacyjnych. "Fala" w Stegnie oraz "Albatros" i "Zefir" w Krynicy Morskiej to ośrodki proponujące bogatą ofertę leczniczą, wyposażone w nowoczesny sprzęt, jak m.in: fala uderzeniowa, bieżnia antygrawitacyjna, kriokomora.Jest tu także jedyna na Wybrzeżu tężnia.Zapraszamy do obejrzenia wszystkich atrakcji. Więcej...
image Zabytki z duszą
image EMAS spot
image Kliniki zdrowia

Telewizja Podróże i Biznes

Telewizja Podróże i Biznes to pierwszy multimedialny portal tematyczny, skierowany do  świata biznesu, turystyki, przemysłu spotkań a także samorządów lokalnych.

Producentem jest Agencja Multimedialna Sztuka Wizji.

Nasz portal to doskonałe miejsce na content marketing dla hoteli, pensjonatów, restauracji, biur podróży oraz dla firm działających w branżach im towarzyszących, także dla lokalnych przedsiębiorców. Dla branż tematycznie związanych z tematyką TV Podróże & Biznes, nasza Agencja ma wiele propozycji promocyjno-reklamowych. Proponujemy dodatkowo współpracę na zasadach synergii, łącząc i wspierając wzajemnie swoje kontakty biznesowe.

Atrakcyjną i potrzebną usługą jest możliwość transmisji live/ streaming za naszym pośrednictwem - z dowolnego wydarzenia np. konferencji , seminarium , szkolenia, eventu.

Zaletą audiowizualnego przekazu jest oglądnie  świata bez angażowania własnej wyobraźni, szybkość dotarcia z przekazem, atrakcyjność cenowa, dostępność w każdym miejscu i o każdej porze – Internet to przecież zasadnicze narzędzie informacji, z którego czerpie wiedzę świat biznesu , do którego to właśnie my docieramy.

Ceny realizacji i emisji wszystkich naszych usług audiowizualnych są niewspółmiernie niższe niż telewizji tradycyjnej a planowana grupa docelowego dotarcia z przekazem znacznie wyższa.

 

CEL

Dla firm:

Zjednoczenia środowiska wokół wspólnych spraw branżowych. Popularyzacja specjalistycznej wiedzy. Prezentacja najwyższych standardów świadczonych usług.

Dla samorządów:

Nowy pomysł marketingowy: turystyka biznesowa jako narzędzie promocji i wzrostu gospodarczego regionów. Branding gmin.

 

MISJA

Dla firm:

Utworzenie telewizyjnego portalu branżowego przeznaczonego dla turystyki biznesowej , zawierającego kompendium wiedzy i ułatwiającego nawiązywanie kontaktów biznesowych.

Dla samorządów:

Popularyzacja atrakcji historycznych , kulturowych i przyrodniczych  regionów  poprzez rozwój turystyki biznesowej. Dzięki temu wzrost  gospodarczy i rozwój małych ojczyzn.


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements