Move
-

Lifestyle

Zobacz:

Jak negocjować z sukcesem

Jak negocjować z sukcesem

Mowa ciała to umiejętne wykorzystanie podczas spotkania biznesowego gestów i mimiki naszych partnerów, z którymi prowadzimy negocjacje.

Więcej...

Ślub to też biznes i to z klasą

Ślub to też biznes i to z klasą

- Co ma wspólnego wesele z turystyką biznesową? - Miejsce! I, nie chodzi rzecz jasna o kościół.

Więcej...

Miłość w internecie

Miłość w internecie

Przed nami najpiękniejsze pory roku: wiosna i lato. Czas podróży biznesowych i nie tylko. Długie, jasne wieczory pachnące skoszoną trawą i kwitnącym kwieciem, gwiaździste noce...

Więcej...

Jak negocjować z sukcesem

Mowa ciała to umiejętne wykorzystanie podczas spotkania biznesowego gestów i mimiki naszych partnerów, z którymi prowadzimy negocjacje. Jeśli właściwie je odczytamy, zdobędziemy nad nimi przewagę, nawet wówczas - jeśli w negocjacjach nie zwyciężymy. Czy spotkanie okaże się owocne sami będziemy wiedzieć już trakcie jego trwania, obserwując wnikliwie naszego kontrahenta. Nie damy się zwieść kłamliwym i pokrętnym słówkom. Przy nabraniu wprawy spostrzeżemy, że słowa rozmówcy przeczą jego gestom.

Skorzystamy z 4 ostatnich sekund kończących rozmowę, by umiejętnie zamknąć transakcję na swoją korzyść, zadając po mistrzowsku ostatnie pytania, które mogą odwrócić bieg całego spotkania, gdyby okazało się ono dla nas niekorzystne. Mowa ciała to nie magiczna sztuka jasnowidzenia lecz konkretna i bardzo przydatna umiejętność, której można się nauczyć. I to w swoim dobrze pojętym interesie... Ale my też musimy wiedzieć jak kontrolować własne ciało, by w rozmowie biznesowej osiągnąć zamierzony efekt. Posłuchajmy krótkiego instruktażu - co zrobić, by ze spotkania biznesowego wyjść jako zwycięzca.


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements