Move
-

Lifestyle

Zobacz:

Jak negocjować z sukcesem

Jak negocjować z sukcesem

Mowa ciała to umiejętne wykorzystanie podczas spotkania biznesowego gestów i mimiki naszych partnerów, z którymi prowadzimy negocjacje.

Więcej...

Ślub to też biznes i to z klasą

Ślub to też biznes i to z klasą

- Co ma wspólnego wesele z turystyką biznesową? - Miejsce! I, nie chodzi rzecz jasna o kościół.

Więcej...

Miłość w internecie

Miłość w internecie

Przed nami najpiękniejsze pory roku: wiosna i lato. Czas podróży biznesowych i nie tylko. Długie, jasne wieczory pachnące skoszoną trawą i kwitnącym kwieciem, gwiaździste noce...

Więcej...

Miłość w internecie

Przed nami najpiękniejsze pory roku: wiosna i lato. Czas podróży biznesowych i nie tylko. Długie, jasne wieczory pachnące skoszoną trawą i kwitnącym kwieciem, gwiaździste noce... serce bije mocniej. Tymczasem przed zapracowanym biznesmenem otwarty komputer, a w perspektywie... samotna noc. Chcę kochać i być kochanym! - ale nie mam czasu na znalezienie partnera/partnerki! Dla zapracowanych ludzi biznesu znalezienie miłości w sieci bywa bezpieczniejszym rozwiązaniem niż romans w podróży służbowej. 2 na 5 ankietowanych docenia rolę portali randkowych twierdząc, że są szansą na poznanie partnera. Blisko 40 % flirtujących w sieci spotyka się na pierwsza rankę po wymienieniu zaledwie kilku wiadomości.


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements