Move
-

Lifestyle

Zobacz:

Jak negocjować z sukcesem

Jak negocjować z sukcesem

Mowa ciała to umiejętne wykorzystanie podczas spotkania biznesowego gestów i mimiki naszych partnerów, z którymi prowadzimy negocjacje.

Więcej...

Ślub to też biznes i to z klasą

Ślub to też biznes i to z klasą

- Co ma wspólnego wesele z turystyką biznesową? - Miejsce! I, nie chodzi rzecz jasna o kościół.

Więcej...

Miłość w internecie

Miłość w internecie

Przed nami najpiękniejsze pory roku: wiosna i lato. Czas podróży biznesowych i nie tylko. Długie, jasne wieczory pachnące skoszoną trawą i kwitnącym kwieciem, gwiaździste noce...

Więcej...

Miłość w internecie

Przed nami najpiękniejsze pory roku: wiosna i lato. Czas podróży biznesowych i nie tylko. Długie, jasne wieczory pachnące skoszoną trawą i kwitnącym kwieciem, gwiaździste noce... serce bije mocniej. Tymczasem przed zapracowanym biznesmenem otwarty komputer, a w perspektywie... samotna noc. Chcę kochać i być kochanym! - ale nie mam czasu na znalezienie partnera/partnerki! Dla zapracowanych ludzi biznesu znalezienie miłości w sieci bywa bezpieczniejszym rozwiązaniem niż romans w podróży służbowej. 2 na 5 ankietowanych docenia rolę portali randkowych twierdząc, że są szansą na poznanie partnera. Blisko 40 % flirtujących w sieci spotyka się na pierwsza rankę po wymienieniu zaledwie kilku wiadomości.


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2019-10-23
USD 3,8473 +0,17%
EUR 4,2778 -0,03%
CHF 3,8887 +0,09%
GBP 4,9449 -0,51%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements