Atrakcje Pomorza skupiają się nie tylko wokół Bałtyku. Teren województwa przemierza Wisła, nad której brzegami znajdują się cenne zabytki, które pozostawiła historia i tradycje regionu.Zapraszamy na filmową przygodę. Na naszej trasie: Gniew, Malbork, Tczew oraz Twierdza Wisłoujście. Więcej...  
EMAS -kampania środowiskowa dla Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Więcej...
Sanatoria P.H.T. Lemax-Tour na Mierzei Wiślanej, to doskonałe miejsca na wypoczynek połączony z rehabilitacją. W ciągu całego roku można korzystać z pełnopłatnych turnusów rehabilitacyjnych. "Fala" w Stegnie oraz "Albatros" i "Zefir" w Krynicy Morskiej to ośrodki proponujące bogatą ofertę leczniczą, wyposażone w nowoczesny sprzęt, jak m.in: fala uderzeniowa, bieżnia antygrawitacyjna, kriokomora.Jest tu także jedyna na Wybrzeżu tężnia.Zapraszamy do obejrzenia wszystkich atrakcji. Więcej...
image Zabytki z duszą
image EMAS spot
image Kliniki zdrowia

Oferta

Agencja Multimedialna Sztuka Wizji

ES-Media produkcje TV

oferują szeroki pakiet usług promocyjno-reklamowych świadczonych przez zespół profesjonalistów z branży medialnej. Działamy kompleksowo: od pomysłu do realizacji.

 

* DLA FIRM

Przekaz  audiowizualny jest coraz bardziej pożądany i modny w świecie biznesu i turystyki. Buduje prestiż firmy, pozwala wywrzeć na kliencie pozytywny efekt pierwszego wrażenia, wywołać emocje zachęty do skorzystania z usługi a dodatkowo ma nieocenioną wartość dodaną –  buduje bezpośrednią relację pomiędzy Państwem i Waszymi klientami.

Film promocyjny  

pokaże Państwa klientom atuty Waszej firmy. Przybliży jej działalność. Pozwoli pochwalić się sukcesami. Zaprezentuje opinie zadowolonych klientów. To wszystko w efekcie, przyczyni się do zwiększenia prestiżu i wiarygodności Państwa firmy. Takim filmem pomożemy Państwu zarządzać na wiele sposobów, między innymi:

* zamieścić go na Państwa firmowej stronie www,

* wprowadzić na YouTube,

* linkować na Facebook lub inne miejsca w sieci,

* wydać na płycie DVD w dowolnym nakładzie,

* umieścić na pen drive w formie firmowego, eleganckiego gadżetu.

* wyemitować jako materiał reklamowy w wybranej telewizji.

Spoty reklamowe do internetu, radia, telewizji.

Realizacja, media plan.

Audiowizualne życzenia świąteczne lub okolicznościowe:

można je przesłać swoim współpracownikom i partnerom biznesowym. To wyjątkowy prezent, który pozwoli budować wspaniałe relacje biznesowe, świadczący o prestiżu firmy. 

Obsługa medialna, public relations, eventy:

możemy zorganizować dla Państwa kompleksową organizację konferencji branżowej, prasowej lub dowolnego eventu. Zapewniamy obsługę medialną,  relację filmową, przekaz na żywo do internetu-streaming, fotoreportaż, obsługę prasową, udział dziennikarzy z dowolnych mediów.

Wykonamy pakiet informacji prasowych dla dziennikarzy oraz materiały promocyjno-reklamowe dla klientów i partnerów biznesowych.  

Usługi dziennikarskie, edytorskie, fotograficzne: 

*custom publishing - to okazjonalne wydawnictwo prasowe dotyczące Państwa firmy. Można je wykonać z okazji jubileuszu, jako materiał podsumowujący, okolicznościowy. Jest niezbędny do prezentacji na konferencjach, targach, spotkaniach biznesowych oraz  innych wydarzeniach, gdzie utrudniona jest prezentacja multimedialna. Taka okolicznościowa publikacja może stanowić doskonałe uzupełnienie filmu promocyjnego. Można ją wyjąć z kieszeni i pokazać w każdych warunkach jako wyjątkową wizytówkę firmy.

* content marketing 

czyli  marketing treści - to reklama przyszłości !!!

Z badań wynika, że reklama telewizyjna odchodzi do lamusa a spoty reklamowe w tradycyjnym medium to dla widza czas na przygotowanie herbaty. Nachalna reklama internetowa również nie budzi już zainteresowania odbiorców. Omijają strony, na których "buttony", billboardy i banery utrudniają przyswajanie treści. W zalewie i natłoku informacji nie mamy dziś czasu ani ochoty przebijać się w ich gąszczu poszukując interesującej i wartościowej wiedzy. Dlatego też sięgamy po nią do portali branżowych i tematycznych.  W tych treściach będzie musiał się teraz ukryć przekaz reklamowy. To content marketing. Tego przykładem jest nasz portal TV Podróże & Biznes. Stąd content treści trafia przy pomocy np. linkowania do konkretnych grup docelowych. Dzięki temu portale branżowe, tematyczne mają zdefiniowaną grupę docelowego dotarcia.

Możemy je tworzyć także na Państwa życzenie.

 

* DLA SAMORZĄDÓW LOKALNYCH

Branding gmin

Samorządom lokalnym oprócz filmów promocyjnych, proponujemy nowatorski sposób promocji regionów. Branding gmin to cała wiedza o regionie zawarta w jednym symbolu stanowiącym jego markę.

Żyjemy w społeczeństwie "brandowym". Region nie istnieje bez z swojej marki w świadomości potencjalnych inwestorów czy turystów. Tymczasem ich napływ to konkretne korzyści dla budżetów gmin i lokalnych przedsiębiorców. Wiele gmin może budować swoje brandy np. w oparciu o turystykę.

Branding gmin to skuteczna forma prezentacji atutów w obszarze małych ojczyzn.

Na realizację tej usługi, składa się szereg działań zmierzających do zdefiniowania a następnie wdrożenia kampanii brandingowej. 

* LIVE/STREAMING

Atrakcyjną i potrzebną usługą dla naszych Klientów jest możliwość transmisji na żywo  z dowolnego wydarzenia , konferencji, seminarium skierowany na Państwa stronę www lub na nasz portal. Dzięki  tej usłudze  można obejrzeć relację na żywo z całego lub części wydarzenia , porozmawiać on line z osobami w nim uczestniczącymi , z którymi w inny sposób trudno byłoby nawiązać kontakt. Na uruchomionym czacie można nawiązać indywidualne bądź firmowe kontakty biznesowe.

Bezpośrednia transmisja takiego wydarzenia  podniesie  jego rangę , przyczyni się do zwiększenia liczby odbiorców . Przekaz  pozostanie na stronie i osoby zainteresowane będą mogły obejrzeć materiał w dowolnym czasie. Scenariusz transmisji zostanie przygotowany indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Organizatora.

Możliwa jest także transmisja kodowana , przeznaczona wyłącznie dla określonego  grona odbiorców.

 

* CENNIK

Cennik usług jest  różnorodny podobnie jak różnorodna jest sztuka wizyjnego przekazu.

Zależy od efektu jaki chcemy wywrzeć na odbiorcy i od tego z jakiego tworzywa technicznego i twórczego chcemy skorzystać. Każde zlecenie to ubranie szyte na miarę.

Dlatego też polecamy indywidualne negocjacje cenowe. W zależności od konkretnego zamówienia, przygotowujemy konkretną ofertę, skrojoną także na miarę możliwości budżetowych Państwa Firmy.

Warto jeszcze zdradzić tajemnicę co składa się na cenę i jakość oferowanych przez nas usług: 

#pomysł realizacyjny

#scenariusz

#przemyślane ujęcia

#dobra kompozycja materiału

#bezbłędny technicznie montaż

#perfekcyjnie opracowany tekst

#głos uznanego lektora

#prawidłowy sprzęt

#wysoka wiedza dziennikarska i realizacyjna

#znajomość warsztatu operatorskiego i montażowego

#znajomość prawa prasowego, autorskiego i praw pokrewnych co oznacza, że oferujemy usługę pozbawioną wad prawnych.

Z powyższych szczegółów składa się efekt, za który ocenią Państwa Wasi klienci.

Oferujemy korzystne ceny, na produkty wykonane przez profesjonalistów. 

 

 


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements