Atrakcje Pomorza skupiają się nie tylko wokół Bałtyku. Teren województwa przemierza Wisła, nad której brzegami znajdują się cenne zabytki, które pozostawiła historia i tradycje regionu.Zapraszamy na filmową przygodę. Na naszej trasie: Gniew, Malbork, Tczew oraz Twierdza Wisłoujście. Więcej...  
EMAS -kampania środowiskowa dla Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Więcej...
Sanatoria P.H.T. Lemax-Tour na Mierzei Wiślanej, to doskonałe miejsca na wypoczynek połączony z rehabilitacją. W ciągu całego roku można korzystać z pełnopłatnych turnusów rehabilitacyjnych. "Fala" w Stegnie oraz "Albatros" i "Zefir" w Krynicy Morskiej to ośrodki proponujące bogatą ofertę leczniczą, wyposażone w nowoczesny sprzęt, jak m.in: fala uderzeniowa, bieżnia antygrawitacyjna, kriokomora.Jest tu także jedyna na Wybrzeżu tężnia.Zapraszamy do obejrzenia wszystkich atrakcji. Więcej...
image Zabytki z duszą
image EMAS spot
image Kliniki zdrowia

Agencja Multimedialna Sztuka Wizji

Agencja Multimedialna Sztuka Wizji specjalizuje się w produkcjach audiowizualnych o charakterze promocyjno-reklamowym oraz wszelkich innych formach przekazu dziennikarskiego.

Organizujemy cały proces produkcji począwszy od pomysłu, poprzez realizację aż do dystrybucji, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasz zespół dziennikarsko – realizacyjny to doświadczeni fachowcy związani z branżą telewizyjną.
Profesjonalna znajomość rynku mediów pozwala wykonać produkt najwyższej jakości i dotrzeć z nim do jak największej, optymalnej grupy docelowej.

Do współpracy przy dużych produkcjach angażujemy najlepszych w branży wykonawców poszczególnych zadań, składających się na kształt finalny dzieła.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pbtv.pl/o-nas/agencja.html#sigProGalleria85b0d2fee4

 


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2022-12-02
USD 4,4492 -0,93%
EUR 4,6850 -0,09%
CHF 4,7576 -0,01%
GBP 5,4610 +0,08%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements