Move
-

Echa gospodarki

Zobacz:

Biznes w branży AGRO

Biznes w branży AGRO

Branżowy biznes połączono tym razem ze Świętem Rolnictwa. Centralne Targi Rolnictwa odbyły się po raz pierwszy w Nadarzynie. Uczestniczyło w nich ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy.

Więcej...

Dom Inteligentny

Dom Inteligentny

150 calowy telewizor do kina domowego za 2,5 miliona złotych!   I jeszcze trzeba na niego czekać podobno pół roku. Jak wykorzystać cuda techniki we własnym domu, demonstrowali wystawcy podczas targów Dom Inteligentny.

Więcej...

Praca w usługach biznesowych

Praca w usługach biznesowych

Aż 3/4 firm ma problemy z pozyskaniem pracowników w branży usług biznesowych - wynika z badań grupy Manpower "Trendy HR".

Więcej...

Kosmetyki na brand

 Kosmetyki na brand

Już nie węgiel i nie stal, ani nawet rolnictwo! Polska gospodarka kosmetykami stoi.

Więcej...

Praca w usługach biznesowych

W ofertach pracy niczym w ulęgałkach, mogą przebierać wysoko wykwalifikowani specjaliści z branży IT, którzy dodatkowo znają bardzo dobrze języki obce.Dodatkowe wymagania pracodawców oscylują w kierunku zawężania i tak już wysokich wymagań branżowych oraz znajomości więcej niż jednego języka obcego. Jeśli nie znajdą takich kadr u nas, mimo rosnącego bezrobocia, poszukają ich wśród cudzoziemców. Tymczasem w Polsce bezrobotnych z wyższym wykształceniem będzie przybywać. Pracodawcy z branży usług biznesowych twierdzą , że do takiego stanu rzeczy przyczynia się wadliwe kształcenie studentów. Ich edukacja nie uwzględnia potrzeb i wymogów zmieniającego się dynamicznie rynku pracy. Tymczasem potrzeba na nim oprócz specjalistów z branży IT, programistów i inżynierów, pracowników finansów i księgowości, analityków finansowych i biznesowych, pracowników sprzedaży oraz przedstawicieli handlowych, a także pracowników obsługi klienta. 

Przeciętne wynagrodzenie pracowników z branży IT wynosi 9.700 zł brutto miesięcznie, finansiści zarabiają o 1000 zł mniej.   


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements