Move
-

Echa gospodarki

Zobacz:

Biznes w branży AGRO

Biznes w branży AGRO

Branżowy biznes połączono tym razem ze Świętem Rolnictwa. Centralne Targi Rolnictwa odbyły się po raz pierwszy w Nadarzynie. Uczestniczyło w nich ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy.

Więcej...

Dom Inteligentny

Dom Inteligentny

150 calowy telewizor do kina domowego za 2,5 miliona złotych!   I jeszcze trzeba na niego czekać podobno pół roku. Jak wykorzystać cuda techniki we własnym domu, demonstrowali wystawcy podczas targów Dom Inteligentny.

Więcej...

Praca w usługach biznesowych

Praca w usługach biznesowych

Aż 3/4 firm ma problemy z pozyskaniem pracowników w branży usług biznesowych - wynika z badań grupy Manpower "Trendy HR".

Więcej...

Kosmetyki na brand

 Kosmetyki na brand

Już nie węgiel i nie stal, ani nawet rolnictwo! Polska gospodarka kosmetykami stoi.

Więcej...

Kosmetyki na brand

Już nie węgiel i nie stal, ani nawet rolnictwo!

Polska gospodarka kosmetykami stoi.

To wszelkiej maści pachnidła brandują nasz kraj w Europie.

Ministerstwo Gospodarki realizuje trzyletni program promocji dla branży przemysłu kosmetycznego. Będzie wspomagać eksport polskich kosmetyków oraz oprze o nie promocję marki naszego kraju w zakresie gospodarki. Polska w tym roku jest obecna na marcowych targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii. Uczestniczy w nich z 100 polskich firm.

Nasz kraj jest szóstym eksporterem kosmetyków w Europie.

Polkom zaś wydaje się, że wspaniałe są europejskie i azjatyckie pachnidła oraz mazidła. Nasze kosmetyki doceniały już z ponad 30 lat temu, najbliższe sąsiadki: Czeszki, Rosjanki i Niemki a także inne cudzoziemki, które wypatrywały wycieczek turystów z Polski, którzy często mieli w swoich bagażach Pollenę i Urodę, perfumy Być Może i krem Pani Walewska i szminkę w kolorze fuksji, która jest bardzo modna i w tym sezonie.


Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Alternative flash content

Requirements